Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Odolená Voda 10.12.2016

11. 12. 2016

V sobotu se naši kluci utkali o turnajové trofeje v Odolené Vodě a vedli si opravdu dobře. Hned v prvním utkání svedl turnajový pavouk obě naše mužstva k vzájemnému porovnání sil a byl to nadmíru zajímavý match. Po průběžném výsledku 3:0 se druhému mužstvu minutu před koncem podařilo vyrovnat a v posledních chvílích zápasu dokonce vstřelit i vítěznou branku, ikdyž padla z pěkné akce vteřinu po zaznění signalizace. Rozhodčí gól nakonec uznal a tak v jednom mužstvu zavládla obrovská radost, v druhém pak ukápla nějaká ta slza... Vše si  kluci vynahradili v průběhu turnaje, kdy si vedli znamenitě a vybojovali skvělé první a druhé místo. A navíc, nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Kylián Bigolet. Kluci, moc vám gratulujeme!

Sestavy a branky: Matěj Myška, Tom Vacík (2x), Kuba Horyna, Jirka Velebil (2x), Kylián Bigolet (4x), David Friedrich (4x), Míša Ducháč, David Volek

Kuba Jeník, Adam Straka (3x), David Kundrum (4x), Ondra Makovský (1x), Míra Chramosta, Vojta Macura (3x), Ondra Rittenauer (2x)