Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013-2014

19. 8. 2014

Program:

 

Datum Den Akce
24.5.2014 So Junior North Cup, Jablonec - ročník 2007 (dle nominace níže)
26.5.2014 Po Trénink, 17.00 - 18.30 (tráva/UMT)
29.5.2014 Čt

Trénink, 17.00 - 18.30 (tráva/UMT)

2.6.2014 Po Trénink, 17.00 - 18.30 (tráva/UMT)
5.6.2014 Čt Trénink, 17.00 - 18.30 (tráva/UMT)
9.6.2014 Po Trénink, 17.00 - 18.30 (UMT)
12.6.2014 Čt Trénink, 17.00 - 18.30 (UMT)
16.6.2014 Po Trénink, 17.00 - 18.30 (UMT)
19.6.2014 Čt Trénink, 17.00 - 18.30 (UMT)
21.6.2014 So

Turnaj Kochánky u Benátek nad Jizerou (2 týmy) - dle nominace níže

Rozlučka se sezónou, od 17.00 hodin, hospoda U Tenisu - SC Xaverov

V případě hustého deště během tréninku je trénink zrušen, tzn. rodiče si musí převzít hráče. Trenér s nimi nebude čekat do konce tréninku.

Sraz vždy 10 minut před začátkem tréninku. S sebou turfy (UMT nebo tráva), lisovky (tráva), chrániče, stulpny, míč č. 3, kapesníky a pití. Omluvy SMS na tel. 777 042 876 Jan Veber nebo 602-387 390 - K.Kopsa nebo e-mailem.

Turnaje, umístění, hodnocení, nominace:

14/09/13 09.00 Běchovice, Ministar - 3. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/turnaj-ministar--14.-9.-2013---bechovice.html

22/09/13 09.00 Říčany, Ministar - 1. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/turnaj-ministar--22.-9.-2013---ricany.html

05/10/13 09.00 Dolní Počernice, Ministar - 1. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/turnaj-ministar--5.-10.-2013--dolni-pocernice.html

12/10/13 09.00 Kolovraty, Ministar - 1. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/turnaj-ministar-2007--12.10.2013--sokol-kolovraty.html

10/11/13 09.00 Milovice - 3. místo

16/11/13 14.00 Běchovice - 1. místo

 

23/11/13 08.30 Běchovice - 3. místo

15/12/13 08.30 Běchovice - 1. místo

05/01/14 09.00 Milovice - 2. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/turnaje-ministar.html

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---milovice--5.-1.-2014.html

19/01/14 09.00 Benátky - 4. místo

www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik---2007--19.-1.-2014---benatky.html

25/01/14 09.00 Milovice - 2. místo

www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007--milovice--25.-1.-2014.html

08/02/13 09.00 Jablonec nad Nisou - 3. místo

www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---jablonec-nad-nisou--8.-2.-2014.html

16/02/14 odpoledne Milovice - 1. místo

09/03/14 09.00 Milovice - 2. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---milovice--9.-3.-2014.html

30/03/14 14.00 SC Xaverov, Zlatá skupina Ministar - 5. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---sc-xaverov--30-03-14.html

12/04/14 14.00 Běchovice, Zlatá skupina Ministar - 3. místo

26/04/14 13.30 Chabry, Turnaj ročníku 2007 a mladší - výsledky nevyhlašovány

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2008---chabry--26-04-14.html

27/04/14 10.00 Dubeč, Zlatá skupina Ministar - 5. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---dubec--27-04-14.html

04/05/14 10.00 SC Xaverov, MU SC Xaverov 2007 - Sparta Praha 2007 14:9

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---mu-sc-xaverov---ac-sparta-praha-2007--4.5.2014.html

11/05/14 10.00 Libiš, Zlatá skupina Ministar - 1. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---libis--11-05-14.html

17/05/14 10.00 Běchovice - Závěrečný turnaj Ministar - 3. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---bechovice--17.5.2014.html

24.5. 2014 - Jablonec, JUNIOR NORTH CUP - 15. místo

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2007---junior-north-cup--jablonec-nad-nisou--24.5.2014.html

21. 6. 2014 - Kochánky u Benátek nad Jizerou (2 týmy)
 

V sekci "Příspěvky" najdete informace o platbě příspěvků

 

Foto video
 
 
 
treninky