Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění Kácov 2013

TEL. ZDRAVOTNÍK - MUDr. Pitáková 777 834 807

Program: Kácov 

Den poslení šestý - 23.8.2013

Odjezdový den dopisujem pozdě, ale to se již nic zvláštního nestalo. Po ranním budíčku jsme měli poslední snídani a trénink, kde si kluci dali navzájem mezi sebou zápas. Potěšující bylo, že většina rodičů se n nás přijela podívat a kluky to hodně povzbudilo. Občas proběhla i slzička při setkání s rodiči ( samozřejmě, že od rodičů - kluci si na ně v průběhu Kácova ani nevzpoměli....). Po fotbálku byly penalty na trenéry, strečink a rychle na oběd. Kluci již měli zbalíno - za to děkujeme ženskému osazenstvu soustředění - a na obědě dostali ještě diplom, zmrzku no a pak s rodiči   D O M U.

Všichni kluci byli super, soustředění se povedlo tak v roce 2014 se budeme těšit.

Den pátý - čtvrtek 22.8.2013

Poslední den plný fotbalu, her a zábavy nám začal ranní mlhou podél Sázavy. Lehce jsme tedy posunuli dopolední trénink, který již proběhl za krásného svitu sluníčka. Kluci makali jak na začátku a těšili se na odpolední překvapení. Před obědem proběhlo lehké společné focení a poté jsme šli na bramborovou kaši s rybkou. Po odpolením klidu nastal šrumec ve formě přátelského utkání ročníku 2006 se stejně starými fotbalisty Graffinu Vlašim a zápas to byl krásný, plný přihrávek, soubojů, střel a výtečných zákroků brankářů. Výsledek nebyl rozhodující, rozhodující byl přístup k utkání a zúročení naučených věcí z soustředění. Zbylá část kluků hrála utkání proti sobě na dalších dvou hřištích. Po ukončení odpolední jednotky jsme pro  kluky připravili překvapení ve formě hry v pěně, kterou nám na travnatou plochu nastříkali hasiči z Běchovic, kteří nás na soustředění přijeli podpořit. Tímto jim také mockrát děkujeme i jejich šéfíkovi Tomáši Hrubému.  To co kluci předváděli by nám záviděli i mnozí artisté. Hasiči nás následně i opláchli a už jsme pospíchali na večeři - ptáček s rýží - mnoho talířů zůstalo prázdných  viz aktivita na foto. Na večer jsme ještě s klukama opekli buřty a chleba a zakončili vše tanečním vystoupením Ondry Šebka, které však přerostlo ve společnou diskotéku celého týmu.  Když už byla tma, museli jsme zábavu ukončit a i když se klukům moc nechtělo po příchodu na hotel byli všichni během chvilky v limbu. Je pravdou, že hromada z nic se na Vás už moc těší - my trenéři jsme taky rádi, že se společně uvidíme a celou akci společně ukončíme.

Tak tedy v pátek 23.8.2013 dopoledne  -  ČAUES.

Foto najdete na :  http://teronline.rajce.idnes.cz/ 

 

 

 

Den čtvrtý - středa 21.8.2013

Tak se nám soustředěnípřehouplo do druhé poloviny a nemohlo snad začít lépe. Dopolední trénink jsme měli pod slunečními paprsky a po obědě jsme všichni popřáli Karlovi hodně štěstíčka pro zítřejší zápas a po poledním klidu ( ten platil i pro trenéry ) jsme pro kluky připravili 8-i km procházku lesem. Začali jsme u hotelu a hned za ním nás pozdravil přes plot obrovský pes. Kluci to brali jako pokračování noční bojovky, ale již s úsměvem. Poté co jsme vešli do lesa jsme zažili spoustu nezapomenutelých zážitků a her. Kluci viděli úl divokých lesních včel v dutině stromu, pohladili si slepýše, málem políbili ropuchu ( hromada jich chtěla princeznu s přáním ) skoukli vyvážení klád z lesa, dali si špendlíky, ostružiny, švestky, maliny a ještě si pochovali Xaverovské jezulátko. Při hrách se také hodně vyřádili. Cestou si zaskotačili na malém potočním vodopádu a ke konci cesty jsme si společně přebrodili Sázavu. To byl pro některé fakt zážitek. Po večeři přišla opět regenerace ve vířivkách, druhá večeře u které opětovně vyluxovali dva tácy palačinek a mísu ovocného salátu. Po takovém dni všichni ještě před večerkou leželi v postelích a během krátké chvilky si už nechali jen něco pékného zdát.

Snad je to na fotkách vidět : http://teronline.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

Den třetí - úterý 20.8.2013

Vážení přátelé naších malých svěřenců, k dnešnímu dni fakt nemáme co bychom napsali, ale snad jen ve zkratce. Po budíčku, kdy kluci vstávali po sedmé jsme se nasnídali a před tréninkem jsme začali rozdávat zapomenuté věci z šaten a společenské místnosti. Kdo chtěl ostatním zpívat, zpíval nebo byla možnost dřepovat. Vše bez problémů našlo svého majitele. Dopolední trénink proběhl ve skupinách s posilovacími cviky, strečinkem a fotbálkem. Po obědě - brambůrek s kuřecím závitkem, poledním oddychu a společenských hrách jsme šli na odpolední trénink, kde část ročníku 2006 měla přáteláček s malými fotbalisty Zlíchova. Kluci si s chutí zastříleli a byl na nich vidět zápasový zápal. Zbylí kluci se střídali ve fotbálku mezi sebou, následně protitrenérům 3x3 a vždy jedna skupina šla hrát hru KINNBALL, kdy čtveřice chytají a následně společně odpalují velký balón s účelem, aby jej další protihráči nechytili. Musíme říci, že to byl opravdový zážitek pro kluky. Po večeři jsme se koukli na nejzajímavější góly světa a na večer rozlosovali skupinky pro večerní bojovku. Ta opět byla velmi povedená, všichni kluci byli stateční, získali bobříka statečnosti i se sladkou odměnou a ještě než skončil zápas Champions league měli o čem hovořit. Poté bez jediného slova "mě se dneska nechce  spát" zalehli a všichni spokojeně vytuhli.

Sledujte foto na : http://teronline.rajce.idnes.cz/    ..je to opravdu zajímavé 

 

 Den druhý - pondělí 19.8.2013

 

Dle programu měl den začít buíčkem v 08.00 hodin. No nutno přiznat, že někteří jedinci se snad dneška nemohli dočkat a již v 06.30 byli na nohou. Snídaně byla plnohodnotná, klukům jsme nabídli šunčičku, sýr, máslíčko, jogurtík a samozřejmě u převážné většiny vyhrála nugeta s koblížkem. Dopolední trénink proběhl dle pánu, na všech bylo znát, že už se opět dostávají do formy a někteří se začali i hecovat. K obědu bylo krůtí maso s br. kaší a zeleninovým salátkem a dle talířů všem chutnalo. Odpolední trénink proběhl již pod mrakem a v polovině i s lehkým letním deštíkem. Před večeří jsme shlédli společnou ikonu - MESSIho v 6-ti letech a vtipné góly ze světa. Véča -  rýže s hovězím na houbách a talíře opět zeli prázdnotou. Na závěr dne proběhla regenerace po dni plném fotbalu a ta ani nemá komentáře neboť nejlepším komentářem je prohlédnout si foto z této akcičky.  Po návratu jsme na doplnění ztracených cukříků nabídli palačinku s marmeládou a v 21.30 sděluji všem, že 70 % účastníků již spinká s úsměvem na rtech.

Zítra se opět na Vás těší tým Kácov 2013.
http://teronline.rajce.idnes.cz/

 

 

Počínaje dnešním dnem 18.8.2013 nám opětovně začala naše fotbalová práce. Začali jsme soustředěním fotbalistů v Kácově a již odjezd jsme si užili ve vlaku i s přestupem v Čerčanech. No kdo si může stěžovat na to, že jede na soustředění 1. třídou. Po příjezdu do Kácova jsme stihli okouknout ještě pár krámků s krásnou prodejní výzdobou Kácovské pouti "4 pruhy Adidas - to dobý ". No kluci se udrželi a nic si nepořídili. Ihned po příchodu do hotelu bylo papáníčko, ubytování ,kde nás všechny krásně rozdělil Kája Piták a po převlečení jsme se dali na první tréninkovou jednotku. Na klucích bylo vidět, že jsou natěšení a už od začátku makali na plné pecky a za to si zasloužili od trenéru ihned pochvalu. Po večeři proběhly hry na pokojích ,až trenéři trochu zklidnili situaci a poté začal fotbalový večer FC Barcelona - Levante a při každém gólu Barcelony se u nás na hotlu snad i "země zachvěla", po skončení se nedalo ještě lehce kouknout na trenérova protivníka Betis ( ale fakt jen chvilku a před desátou už byli všichni vzorně v postýlkách.  

Tak rodičové  -  zas zítra a zde je odkaz na trochu fotek- http://teronline.rajce.idnes.cz/