Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2016/2017

1. 8. 2017

MU podzim 2016
SC Xaverov - FK Dukla JM               27:18

SC Xaverov - FK Meteor Praha      24:10

SC Xaverov "07"- FC Háje              18:10

Motorlet - SC Xaverov                     20:7

SC Xaverov - FC Slavoj Vyšehrad    43:6

Aritma - SC Xaverov                        13:14

SC Xaverov - FA Praha                    28:12

SC Xaverov - AFK Slavoj Podolí       46:12

FK Admira Praha - SC Xaverov         28:15

SC Xaverov - ABC Braník                 20:19

 

MU jaro 2017

SCX - FK Meteor                        10:21

Dukla JM - SCX                           4:27

SCX - Motorlet                            31:8

Slavoj Vyšehrad - SCX           18:23

SCX - Aritma Praha                   21:9

FA Praha  -  SCX                     5:21  

SCX - Háje SOS                  24:31

Slavoj Podolí - SCX             10:27

SCX  -  Admira            25:15

ABC Braník  -  SCX   16: 34

 

 

 

 

 

27.8. 16 - Turnaj SCX Memoriál P. Krále - 2. místo a 4. místo

2. - 4. 9. 16 - EON CUP Velké finále - 5. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---eon-cup-velke-finale--2.-4.-9..html

Fotky EON CUP: http://www.scxaverov.estranky.cz/fotoalbum/turnaje/e.on-junior-cup-velke-finale-2016/

17.9. 16 - Turnaj Radonice - 6. místo

28.9. 16 - Turnaj Zdětín - 5. místo  / Turnaj Český Brod - 18. místo

10.10. 16 - Kvalifikace na Ondrášovka Cup v Písku  - 2. místo = postup

19. - 20. 11. 16 - Turnaj Gilching - 11. místo

11.-12.2 17 - JAKO Cup - 13. místo  http://xavic.rajce.idnes.cz/Jako_Cup_06_11.-12.2.2017/

22. 23. 4. 17 - Turnaj Ostrá - 4. místo a 15. místo

8.5. 17 - TALENT Cup Hlinsko - 5. místo http://xavic.rajce.idnes.cz/Turnaj_Hlinsko_8.5.2017/

13. - 14. 5. 17 - Ondrášovka Cup - 13. místo  http://xavic.rajce.idnes.cz/Ondrasovka_Cup_2017_13.-14.5.2017/

27. - 28. 5. Turnaj Lomnice n.P. - 12. místo 

3. - 4. 6. 17 - U11 Deichmann PfingstCup, Německo - Bronzová skupina / čtvrtfinále