Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2014/2015

29. 12. 2014

 


Gratulujeme k vynikajícímu 4. místu na Ondrášovce!

http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---ondrasovka-15--7.6..html

Záznamy vybraných utkání našeho týmu z Ondrášovky můžete sledovat na  http://Www.tvcom.cz

 

JAKO CUP - 5. místo z 24 týmů  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---jako-cup--20.-21.6.-15.html

ČASOPIS TURNAJE JAKO CUP   obsahuje soupisky, program turnaje atd.

 

 

Turnaje

 24.8. Turnaj pro roč. 2005 - Kochánky : 2. místo  www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-pro-r.-05--kochanky-23.8.-14.html

30.8. Memoriál P. Krále pro roč. 2005: 3. místo  www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-mem.-pk-pro-r.-05--30.8.-14.html

6.9. Turnaj Kochánky: 3.místo www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-kochanky--6.9.-14.html

28.10. Turnaj Benátky nad Jizerou: 1. a 2. místo   www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-benatky--28.10.-14.html

22.11  Turnaj Hamr 2006: 1.místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-hamr--22.11.-14.html

22.11. Běchovice 2006: 1. místo   http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---bechovice-22.11.-14.html

29.11. Běchovice MPŘ: 2. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-bechovice--29.11.-14.html

29.11. Milovice pro roč. 2005: 3. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-milovice--29.11.-2013.html

6.12.  Zbuzany pro roč. 2005: 1. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany--6.12.-14.html

6.12.  Zbuzany pro roč. 2006: 3. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany-06--6.12.-14.html

20.12. Běchovice MPŘ: 1. místo a 2. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---bechovice-20.12.-14.html

21.12. Běchovice SPŘ: 1. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---bechovice-21.12.-14.html

10.1. Zbuzany pro roč. 2006: 2. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany--10.1.-15.html

11.1. Milovice pro roč. 2006: 1. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---milovice--11.1.-15.html

17.1. Zbuzany pro roč. 2005: 3. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany--17.1.-15.html

24.1. HT Předměřice n.L.: 4. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---predmerice-24.1.-15.html

8.2. Milovice pro roč. 2006: 1.místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---milovice--8.2.-15.html

15.2. Ovčín pro roč. 2006: 1. místo a 1. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---ovcin-15.2.-15.html

21.2. Zbuzany: 2. místo a 6. místo   http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany--21.2.-15.html

22.2. Zbuzany pro r. 2005: 5. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---turnaj-pro-r.-05-zbuzany--22.2.15.html

7.3. Milovice: 4. místo   http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---milovice-7.3.-15.html

7.3. Kosmonosy: 12. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---kosmonosy-7.3.-15.html

14.3. Zbuzany pro r. 2005: 4. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---zbuzany-pro-05--14.3.-15.html

21.3. Kosmonosy: 2. místo a 6. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---kosmonosy--21.3.-15.html

Turnaje:

18.4. Slaviatour 7. místo    http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---slaviatour--18.4.-15.html

1.5. Turnaj Kosmonosy - 2. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---kosmonosy--1.5.-15.html

6.-7. 6. Ondrášovka Cup - Plzeň; neofic. mistrovství ČR U9 - 4. místo http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---ondrasovka-15--7.6..html

13. 6. Slavia Tour - 9. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---slaviatour--13.6.-2015.html

20.-21.6. Mezinárodní turnaj JAKO CUP - Hradec Králové - 5. místo  http://www.scxaverov.estranky.cz/clanky/vysledky-a-komentare/rocnik-2006---jako-cup--20.-21.6.-15.html

 

 

Výsledky MU  2014/15:

Výsledná tabulka

soutěž SPŘ:

7.9. 14    Xaverov – Vyšehrad   12:6

Sestava: S. Jovanoski, J. Budín, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, A.Dalecký

góly: J. Slunéčko 4, J. Budín 4, D. Franke 3, A. Dalecký

13.9. 14    Uhel. sklady – Xaverov   3:30

Sestava: S. Jovanoski, J. Budín, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

góly: J. Slunéčko 6, J. Machatý 5, E. Piták 5, D. Franke 4, Š. Mikolášek 3, S. Jovanoski 3, J. Budín 2, M. Špaček 1, vlastní

23.9. 14   Xaverov  - Union Žižkov        6:4

Sestava: S. Jovanoski, J. Budín, Š. Mikolášek, R. Kopotiyenko, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý, M. Veselý

góly: E. Piták 4, J. Slunéčko, J. Machatý

27. 9. 14     Čechie Smíchov – Xaverov    7:14

Sestava: S. Jovanoski, J. Budín, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

góly: D. Franke 4, J. Budín 3, J. Slunéčko 2, E. Piták 2, J. Machatý 2, S. Jovanoski

5.10. 14 Xaverov - Barrandov   3:7

Sestava: S. Jovanoski, M. Špaček, J. Budín, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, Š. Mikolášek, R. Kopotiyenko

góly.: D.  Franke, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko

12. 10. 14       Xaverov – Zlíchov  16:3

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, J. Machatý, R. Kopotiyenko, M. Richter

góly: J. Slunéčko 5, M. Richter 4, D. Franke 2, J. Machatý 2, M. Špaček 2, R. Kopotiyenko

17. 10. 14     Loko. Vltavín – Xaverov  4:4

Sestava: S. Trepera, J. Budín, D. Franke, M. Špaček, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko, M. Richter, J.Machatý

góly: J. Slunéčko 2, D. Franke, M. Richter

23. 10. 14  Xaverov – Kyje Praha   5:7

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, Š. Mikolášek, J. Budín, E. Piták, S. Jovanoski, R. Kopotiyenko, M. Richter

góly: S. Jovanoski 2, E. Piták, Š. Mikolášek, M. Špaček

02. 11. 14     Suchdol – Xaverov    2:15

Sestava: S. Trepera, J. Budín, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

góly: D. Franke 4, E. Piták 3, J. Slunéčko 2, Š. Mikolášek 2, J. Budín 2, M. Špaček , J. Machatý

09. 11. 14      Xaverov – FA Praha  7:4

Sestava: S. Jovanoski, J. Budín, M. Špaček, Š. Mikolášek, D. Franke, E. Piták, J. Slunéčko, J. Machatý

góly: J. Machatý 2, E. Piták 2, J. Slunéčko, D. Franke, S. Jovanoski

15. 11. 14  Kbely – Xaverov   10:4

Sestava:  S. Trepera, M. Špaček, J. Budín, Š. Mikolášek, D. Franke, J. Slunéčko, E. Piták, S. Jovanoski

góly: E. Piták, Š. Mikolášek, S. Jovanoski, J. Slunéčko

Jaro

27. 03. 2015  Vyšehrad - SC Xaverov       8:2

Sestava: S. Jovanoski, M. Špaček, D. Franke, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko, Š. Mikolášek, J. Budín, E. Piták, M. Veselý     branky: E. Piták, D. Franke


08. 04. 2015   SC Xaverov - Uhelné Sklady   12:2

Sestava: S. Jovanoski, M. Špaček, Š. Mikolášek, M. Veselý, J. Budín, E. Piták, J. Slunéčko, M. Richter   branky:E. Piták 4, M. Richter 3, J. Budín 3, J. Slunéčko 2

15.4. 2015   Union Žižkov - SC Xaverov   5:18

Sestava: S. Trepera, J. Budín, Š. Mikolášek, D. Franke, E. Piták, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko, J, Machatý, S. Jovanoski

branky: J. Slunéčko 6, J. Budín 3, D. Franke 2, J. Machatý 2, E. Piták 2, R. Kopotiyenko, S. Jovanoski, Š. Mikolášek

22. 04. 2015   SC Xaverov - Čechie Smíchov   7:4

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, Š. Mikolášek, J. Budín, E. Piták, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko, J. Machatý

branky: J. Slunéčko 3, E. Piták 2, J. Budín, J. Machatý

29. 04. 2015   FC Barrandov - SC Xaverov   6:9

Sestava: S. Trepera, D. Franke, R. Kopotiyenko, Š. Mikolášek, J. Budín, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

branky: J. Slunéčko 3, J. Machatý 3, E. Piták, R. Kopotiyenko, D. Franke  

13. 05. 2015    Zlíchov 1914 - SC Xaverov   2:8

Sestava: S. jovanoski, D. Franke, R. Kopotiyenko, Š. Mikolášek, J. Budín, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

branky: J. Slunéčko 2, E. Piták, R. Kopotiyenko 3, D. Franke, J. Budín

17. 05. 2015    SC Xaverov - Loko Vltavín   18:3

Sestava: S. Jovanoski, D. Franke, M. Špaček, R. Kopotiyenko, Š. Mikolášek, J. Budín, J. Slunéčko, E. Piták, J. Machatý

branky: J. Slunéčko 7, E. Piták 4, D. Franke 4, R. Kopotiyenko,  J. Budín, M. Špaček, 

22. 05. 2015    Kyje Praha - SC Xaverov     3:7

Sestava: S. Trepera, M. Veselý, Š. Mikolášek, M. Richter, R. Kopotiyenko, T. Petrák, J.Budín, D. Franke

branky: J. Budín 2, R. Kopotiyenko 2, D. Franke 2, M. Richter

29. 05. 2015 SC Xaverov - Suchdol     6:4

Sestava: S. Jovanoski, S. Trepera, Š. Mikolášek, M. Veselý, J. Budín, E. Piták, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko

branky: J. Slunéčko 3, R. Kopotieynko, E. Piták, J. Budín

03. 06. 2015 FA Praha - SC Xaverov    2:6

Sestava: S. Jovanoski, D. Franke, M. Špaček, Š. Mikolášek, M. Veselý, J. Budín, J. Slunéčko, E. Piták, R. Kopotiyenko

branky: D. Franke 2, R. Kopotiyenko 2, M. Veselý, J. Slunéčko

12. 06. 2015   SC Xaverov  -   Spartak Kbely      13:2

Sestava: S. Trepera, S. Jovanoski, Š. Mikolášek, M. Veselý, M. Špaček, J. Slunéčko, R. Kopotiyenko, M. Richter, J. Machatý

branky: M. Richter 3, J. Slunéčko 3, J. Machatý 4, R. Kopotiyenko 2, M. Veselý

 

Tabulka: http://www.fotbalpraha.cz/G3D

 

 

 

ostatní výsledky: www.fotbalpraha.cz/G3D

 

 

soutěž MPŘ:

7.9. 14  Xaverov – Suchdol      9:3

Sestava: S. Trepera, M. Beneš, M. Veselý, D. Křemen, J. Kaucký, T. Panýr, M. Richter, J. Machatý

góly: M. Richter 3, J. Machatý 3, M. Veselý 2, J. Kaucký

 12. 09. 14  Třeboradice – Xaverov     8:11

Sestava: M. Beneš, S. Trepera, M. Veselý, J. Liška, M. Richter, J. Kaucký, S. Jovanoski

góly: M. Richter 4, S. Jovanoski 4, M. Veselý 2, J. Liška

 21.09. 14 Xaverov - Loko Vltavín Praha   18:5

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, M.  Veselý, M.  Richter, J.  Kaucký, D.  Štafl, J.  Liška

góly: M. Richter 7, J. Kaucký 4, M. Špaček 3, S. Trepera 2, M. Veselý, J. Liška

27. 09. 14    Dukla dívky – Xaverov    1:27

Sestava: M. Beneš, S. Trepera, M. Veselý, D. Křemen, M. Richter, R. Kopotiyenko, L. Skůpa

góly: M. Richter 7, S. Trepera 2, D. Křemen 1, M. Veselý 3, M. Beneš 1, R. Kopotiyenko 6, L. Skůpa 7

5.10. 14 Xaverov - Vinoř  17:3

Sestava: S. Trepera, M. Veselý, D. Křemen, M. Richter, J. Machatý, D. Štafl, L. Skůpa, T. Peterka, J. Kaucký

góly: J. Machatý 4, S. Trepera 4, D. Křemen 3, M. Richter 2, L. Skůpa 2, M. Veselý, J. Kaucký,

12. 10. 14    Xaverov – Kbely  10:15

Sestava:  D. Křemen, D. Štafl, J. Liška, J. Kaucký, L. Skůpa, T. Panýr, D. Franke

góly: J. Kaucký 2, T. Panýr 3, D. Křemen, L. Skůpa 2, D. Franke 2

19. 10. 14      Ďáblice – Xaverov  5:9

Sestava: S. Trepera, J. Budín, M. Špaček, J. Slunéčko, M. Richter, J. Machatý, R. Kopotiyenko,D. Křemen

góly: J. Slunéčko 3, J. Machatý 2, M. Špaček, M. Richter, J. Budín, D. Křemen

23. 10. 14      Xaverov – Ruzyně  5:5 

Sestava: M. Beneš, M. Veselý, D. Křemen, L. Skůpa, T. Panýr, T. Peterka, J. Kaucký, T. Havel

góly: T. Panýr 5

01. 11. 14      Sparta dívky – Xaverov  9:15

Sestava: M. Beneš, M. Veselý, D. Křemen, R. Kopotiyenko, M. Richter, T. Panýr, L. Skůpa, D.Štafl

góly: T. Panýr 7, R. Kopotiyenko 4, M. Richter 2, L. Skůpa 2

09. 11. 14      Xaverov – Bohnice   9:8

Sestava: S. Trepera, M. Veselý, R. Kopotiyenko, D. Křemen, M. Richter, T. Havel, T. Panýr, J. Kaucký

góly: T. Panýr 2, R. Kopotiyenko 2, M. Richter 2, T. Havel, S. Trepera, D. Křemen 

15. 11. 14    Bílá Hora – Xaverov    4:17

Sestava: M. Beneš, M. Veselý, R. Kopotiyenko, D. Křemen, M. Richter, J. Machatý, L. Skůpa, T. Havel

góly: J. Machatý 6, M. Beneš 3, R. Kopotiyenko 2, J. Kaucký 2, M. Veselý 2, D. Křemen, L. Skůpa

 

Jaro

03. 04. 2015  Suchdol - SC Xaverov       1:21

Sestava: S. Trepera, S. Jovanoski, J. Liška, T. Havel, M. Richter, J. Kaucký, Š. Mikolášek, R. Kopotiyenko                      branky: M. Richter 5, S. Jovanoski 4, Š. Mikolášek 4, J. Kaucký 3, R. Kopotiyenko 2, J. Liška, S. Trepera, vlastní

08. 04. 2015 SC Xaverov - Třeboradice     11:11

Sestava: M. Beneš, T. Peterka, D. Křemen, J. Machatý, R. Kopotiyenko, J. Liška, J. Kaucký, L. Skůpa

branky: J. Machatý 4, R. Kopotieynko 3, J. Liška 2, J. Kaucký, L. Skůpa

17. 04. 2015   LOKO Praha - SC Xaverov  5:17

Sestava: M. Beneš, M. Špaček, J. Liška, J. Kaucký, M. Richter, D. Křemen, T. Havel, S. Trepera, T. Panýr

branky: M. Richter 6, T. Panýr 6, M. Kaucký 3, T. Havel, S. Trepera

22. 04. 2015   SC Xaverov - Dukla Praha - dívky    30:0

Sestava: D. Křemen, T. Peterka, J. Liška, J. Kaucký, M. Richter, M. Veselý, T. Panýr, T. Havel

branky: M. Richter 7, J. Kaucký 5, M. Veselý 5, D. Křemen 4, T. Panýr 3, T. Peterka 3, J. Liška 2, T. Havel

28.4. 2015   Vinoř - SC Xaverov      7:20

Sestava: M. Beneš, M. Špaček, M. Veselý, J. Liška, M. Richter, J. Kaucký, T. Peterka

Branky: M. Veselý 6, M. Richter 4, J. Kaucký 3, T. Peterka 3, J. Liška 2, M. Špaček 2

7.5. 2015   Kbely - SC Xaverov       2:8

Sestava: M. Beneš, M. Veselý, M. Špaček, J. Kaucký, D. Křemen, J. Liška, T. Panýr

branky: M. Veselý 2, M. Beneš, M. Špaček, J. Kaucký, D. Křemen, J. Liška, T. Panýr

13. 05. 2015 SC Xaverov - Ďáblice       10:4

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, M. Veselý, M. Richter, J. Kaucký, J. Liška, D. Křemen, T. Havel

branky: M. Špaček 2, M. Richter 2

24. 05. 2015 NE    Ruzyně - SC Xaverov    4:10

Sestava:  M.Beneš, S. Trepera, J. Liška, M. Richter, R. Kopotiyenko, K. Cibulka

branky: R. Kopotiyenko 3, M. Richter 3, S. Trepera 2, K. Cibulka, J. Liška

29. 05. 2015  SC Xaverov - Sparta Praha dívky   6:8

Sestava: S. Trepera, M. Špaček, J. Liška, D. Štafl, T. Panýr, M. Richter, J. Kaucký

branky: M. Špaček 3, M. Richter 2, J. Liška

06. 06. 2015 Bohnice - SC Xaverov  6:12

Sestava: D. Křemen, J. Kaucký, M. Richter, D. Štafl, L. Skůpa, J. Liška, J. Jeník, D. Friedrich

branky: M. Richter 5, D. Křemen 2, D. Friedrich 2, L. Skůpa, J. Liška, J. Jeník